Швидка доставка
Новою поштою

Про нас

Про компанію

Компанія «Перша Приватна Пекарня» є лідером у виробництві тонкого лаваша без штучних барвників та консервантів. Наша продукція з успіхом продається в кожному куточку країни.

«Перша Приватна Пекарня» виготовляє найширший асортимент лавашів і тортилій в Україні та має в запасі величезний виробничий потенціал.

Постійно удосконалюється і модернізується технологічне устаткування, запускаються нові виробничі потужності.

Наша історія

У 2017 році вивчивши конкурентне середовище та перейнявши досвід у кращих Вірменських хлібопекарів було вирішено заснувати підприємство з виробництва лавашу тонкого типу Вірменський.

Зробивши ставку на досвід і професіоналізм фахівців, зберігши кращі традиції Вірменського народу, використовуючи перевірені впродовж багатьох років технології виробництва та рецептури, компанія взяла курс на завоювання лідируючих позицій на вітчизняному ринку.

Наші продукти

Основна спеціалізація підприємства – це лаваш тонкого типу Вірменський. Тут політ фантазії наших технологів не має меж. Круглий, квадратний, прямокутний, овальний. З додаванням трав, спецій, прянощів, аджики, томатної пасти. Останні розробки та досягнення – лінійка корисного Хліба–Лаваша зі шпинатом, з борошном сезаму, гарбузовим борошном та чорнилом каракатиці. Новинки поправу зайняли лідируючу позицію за результатами продажів та знайшли своїх поціновувачів.

Співпраця з нами